Producent odczynników do biologii molekularnej

Firma z siedzibą w Estonii. Od 1995 roku jest stale rozwijającym się producentem wysokiej jakości odczynników dla przemysłu biotechnologicznego. Wysokie standardy produkcji i usług uczyniły Solis BioDyne marką uznaną na całym świecie.

Odczynniki Solis BioDyne są stosowane zarówno w sektorach prywatnych jak i państwowych. Produkowane przez nich polimerazy DNA, PCR Master Mixy, Mixy qPCR oraz inne odczynniki wykorzystywane są przez stale zwiększającą się liczbę klientów na całym świecie.

Biuro i laboratorium Solis BioDyne znajdują się w Tartu w największej  i najbardziej renomowanej uczelni w Estonii mieszczącej się w Parku naukowym Tartu.

Solis BioDyne stanowi młody, profesjonalny zespół fachowców. Dział badań i produkcji jest działem innowacyjnym, chętnym do opracowania nowych odczynników według najnowszych technologii. Dział sprzedaży i marketingu stawia na rozwój strategii ukierunkowanych na klienta. Produkcja odczynników Solis BioDyne oraz tworzenie nowych produktów odbywa się w laboratorium, pod nadzorem doświadczonych naukowców i techników. Procedury kontroli jakości pozwalają na utrzymanie najwyższych standardów jakości.

Firma CytoGen – Polska jest jedynym i wyłącznym dystrybutorem produktów firmy SOLIS BIODYNE na terenie Polski.

Więcej informacji o firmie MRC-Holland znajdziesz tutaj.